בניית אתריםאורן וסרשפרונג

ביבליוגרפיה

מפעלו המחקרי־תיעודי הכולל של דוד קרויאנקר ועבודותיו בתחום השימור כוללים למעלה משלושים ספרים שיצאו לאור בהוצאות מסחריות ואחרות ועשרות חוברות, מאמרים וכתבות שהתפרסמו בעיתונות המקצועית ובעיתונות הארצית והמקומית. הרשימה שלהלן כוללת את כל פרסומיו משנת 1974.

היכן ניתן להשיג את הפרסומים? מרבית הספרים שיצאו לאור בהוצאות מסחריות ניתנים לרכישה בחנויות ספרים. רובם נמצאים בספריות ציבוריות (הספרייה הלאומית בגבעת־רם, ספריית יד יצחק בן־צבי בשכונת רחביה וספריות עירוניות). כן ניתן למצוא את הספרים בארכיון ההיסטורי של עיריית ירושלים בכיכר ספרא ובספריות של מוסדות אקדמיים כדוגמאת האקדמיה "בצלאל" בירושלים, בית הספר לאדריכלות באוניברסיטת תל־אביב, ספריית הפקולטה לאדריכלות בטכניון בחיפה, המחלקות ללימודי גאוגרפיה וארץ־ישראל באוניברסיטאות ובמכללות ברחבי הארץ. מרבית החוברות והפרסומים שיצאו לאור במספר עותקים מצומצם בידי ארגונים, מוסדות, חברות, קרנות ציבוריות ומוסדות מחקר, נמצאים בספריית יד יצחק בן־צבי והם מקוטלגים/מסווגים בה כספרים נדירים (rare books ).

 

רשימה ביבליוגרפית


© כל הזכויות שמורות לדוד קרויאנקר. אין להעתיק, לשכפל או לצלם בשום צורה ובשום אמצעי אלקטרוני, אופטי או מכאני, את הצילומים, הרישומים והמפות שבאתר אינטרנט זה ללא אישור בכתב מאת דוד קרויאנקר